Yurtdışına eşya taşıma - Transakyel Taşımacılık

Yurtdışına eşya taşıma

Yurtdışına eşya taşıma

Yurtdışına eşya taşıma hizmetlerimiz kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı olmak üzere 3 ana grupta toplanır. Ayrıca depolama, gümrükleme hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Yaklaşık 30 yıldan beri kesintisiz olarak hizmet vermekte olan firmamız, kıtalar arası nakliye işlemlerini sunmaktadır. Dünyanın pek çok farklı ülkesi için gerçekleştirmiş olduğumu taşıma hizmetlerini Hollanda’ya eşya taşıma işlemleri ile çeşitlendirmekteyiz. Özellikle büyük ve ağır ürün ya da malzemeler için yaygın olarak tercih edilmekte olan hizmetlerimizde, ürünlere zarar gelmemesi adına farklı yöntemler sağlanmaktadır.

Motorlu taşıtlarınızın uluslararası taşımacılığı ve gümrük işlemleri, Ambalaj, montaj ve demontaj işlemleri, Kişisel eşya taşımacılığı, ağır yük ve proje taşımacılığı, express yük taşımacılığı kısacası Dış ticaretinizi ilgilendiren ve tüm detaylı gümrükleme işlemlerinizi sizi yormadan gerçekleştiriyor ve istediğiniz yere taşıma işlemleri ile tamamlıyoruz. Evinizden ya da iş yerinizden siz yorulmadan tüm eşyalarınızı mükemmeliyetçi bir sistem kurarak istediğiniz ülkeye sağlıklı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışına nakliye sürecinde yaşanan aşamalar sırasıyla şunlardır.

Hizmet verilirken kamyon kapıya kadar getirilerek özenle paketleme yapılmakta ve itinayla kamyona ve konteynere yerleştirilmektedir. Eşyalar uzun yolculuğa dayanabilecek standartta ve tamamı personelimiz tarafından paketlenmektedir. Herhangi bir sorun çıkması ve zarar yaşanması durumunda firmamız mesuliyet kabul etmekte ve zararı karşılama adına müşterilerine garanti vermektedir.

Paketleme

Araca Yükleme

Gümrük(Yurtiçi)

Nakliye

Gümrük(Yurtdışı)

Teslimat

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları bölgeye, sevk edileceği yere ve hacmine göre farklılıklar göstermektedir. Dolayısıyla net bir fiyat vermek mümkün değildir. Detayları bizlere ilettiğiniz her nakliyat hizmetimiz için size detaylı olarak fiyat verebiliriz

Hemen Ara