Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz


Karayolu taşıma
’30 YILLIK MÜKEMELLİYETÇİLİK’ Transakyel uluslararası taşımacılık , kara yolunda hem parsiyel hem komple olmak üzere yurt dışında birçok ülkeye sevkiyat gerçekleştirmektedir.

 

 

 

 

 

Denizyolu taşıma
Transakyel uluslararası taşımacılık yıllar içerisinde verdiği hizmetler neticesinde taşıma ağını deniz yoluna aktarmış ve bu alanda ciddi anlamda söz sahibi olmuştur. Denizyolunda door to door ve liman içi hizmetler verilmektedir.

 

 

Havayolu taşıma
Transakyel uluslararası taşımacılık müşterilerinden gelen istekler üzerine hızlı gönderiler için dünyanın heryerine liman veya adres teslim servis sunabilmektedir.

 

 

 

Depolama hizmetleri
Evinizin hazır olmaması durumunda, siz yurtdışındaki görevinizde iken eşyalarınızın 7/24 saat güvenlik personeli olan rutubet ve ısı kontrollü ayrıca özel kompartmanlar sunan depolarımızdan yararlanmanız mümkündür. Depolarımızın hepsi İstanbul’ un kalbinde konumlanmış olup sizin için her zaman ulaşılabilir olmaktadır.

 

 

 

Gümrükleme hizmetleri
Ev eşyalarınızın, motorlu araçlarınızın, diplomatik kargolarınızın, sanat eserlerinin,evcil hayvanlarınızın ve ufak çapta olan ticari yüklerinizin gümrüklenmesi,alanında profesyonel olan gümrük müşavirliklerimiz tarafından yapılmaktadır. Çoğu zaman eşyalarınız gemi, tır ve hava kargo gümrük noktasına ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde gümrüklemesi tamamlanır. Herhangi bir gecikme veya ekstra masrafa yol açmamak adına ilgili koordinatörlerimiz ile kontağa geçerek evraklarınızın önceden hazırladığınıza emin olun.

 

 

International Moving
Transakyel, taşınmanın anlamını baştan aşağı değiştirten, Türk ya da yabancı çalışanların uluslararası taşınması sırasında bütün kolaylıkları bir arada sunan bir firma olarak kendini konumlandırmıştır. Full paketleme servisimiz sayesinde tek bir parmağınızı oynatmadan pürüzsüz bir taşınmanın keyfini yaşayacak ve evinizden çıkıp yeni evinize girdiğinizde sanki hiç taşınmamış gibi hissedeceksiniz. Bizimle taşınmak bir tecrübedir.

WhatsApp chat
Hemen Ara / Call Now