Yurtdışına Eşya Göndermek - Transakyel Uluslararası Taşımacılık - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına Eşya Göndermek

Yurtdışına Eşya Göndermek

Hem ülkemizde hem de yurt dışında yaşayan vatandaşların yurtdışına eşya göndermek istemeleri sonucu bu hizmeti vermeye başladık. Yurt dışında yaşayan vatandaşların belli bir ağırlıkta eşya taşıyabilmeleri sebebiyle buradan götürmek istedikleri tüm eşyaları vatandaşlara yük etmeden bizzat firmamız aracılığıyla kapınıza kadar taşıyoruz. Öncelikli hedefimiz yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak. Sizin için kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak tüm dünyaya nakliye hizmetimizi sunuyoruz.

 

Yurtdışına Eşya Göndermek Nedir?

Yurt dışına taşınacak olan ya da Türkiye fiyatlarıyla mobilya ve eşya alan vatandaşların eşyalarını yurt dışına taşıma işlemine yurt dışına eşya göndermek denilmektedir. Bu imkan sayesinde sizlere herhangi bir yük olmadan eşyalarınız evinize kadar istenilen sürede ve istenilen özenle taşınmaktadır.

Antika ürünleri ve gıda ürünleri için özel izin ve belgeler gerekmektedir. Bunun haricinde tüm eşyalarınız yurt dışına kolaylıkla taşınabilecektir. Yurt dışına eşya göndermek isteyenlerin öncelikle gümrükten istenilen evrakları hazırlaması gerekmektedir. Aksi taktirde gümrükte fazlaca fiyatla karşılaşılabilir.

Ayrıca eşyalar epey uzak yola gideceği için paketleme işlemi özenli bir şekilde yapılmalıdır. Paketleme işlemini sizler için en uygun şekilde yaparak eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden eksiksiz ve hasarsız bir şekilde evinize kadar getirmekteyiz. İstediğiniz süre belirlendiği için evinizin bu sürede hazır olmaması ihtimalinde depolama hizmetimiz devreye girmektedir.

7/24 güvenlik kamerası sistemiyle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenli bir şekilde depolama hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimiz istediği zamanda istediği eşyanın yerinde hazır olmasıdır. Bu sebeple aklınızda hiçbir sorun kalmayacaktır.

 

Yurtdışına Eşya Gönderme Fiyatları

Eşya göndermek için fiyatlar tamamen sizin istediğiniz hizmetlere bağlı olarak değişebilir. Örneğin eşya hangi ülkeye gidecek, bu ülkenin hangi şehri ya da bölgesine gidecek, hacmi ve ağırlığı nasıl, istenilen süre, depolama hizmeti, ambalajlama hizmeti ve benzeri birçok unsur etkili olacaktır. Ayrıca firmamızın birçok taşıma şekli bulunmaktadır. Bu taşıma hizmeti kara yolu, deniz yolu, hava yolu seçeneklerinden hangisi ile olacağı da önemli bir unsurdur.

Ancak sizlerin tercihi ne olursa olsun en kaliteli ve özenli taşımayı yaparak sizlerin yüzünü güldüreceğiz. Aynı zamanda tüm bunların yanında en uygun fiyatı teklif etmeyi de sizlere garanti ediyoruz. Gerek ambalajlama, gerek gümrükleme, gerekse de depolama hizmeti açısından firmamızdan daha uygun fiyat seçeneği bulamayacağınızı garanti ediyoruz.

 

 

yurtdisina-esya-gondermek

Türkiye’den Yurtdışına Eşya Göndermek

Türkiye’den yurt dışına eşya göndermek istediğiniz zaman öncelikle gümrük işlemlerini halletmeniz gerekmektedir. Ancak tam da bu noktada diğer firmalardan farkımız ortaya çıkmaktadır.

Bizim gümrükleme hizmetimiz sayesinde kafanızı hiçbir şeye yormanıza gerek kalmayacaktır. İşinde profesyonel gümrük müşavirlerimiz sayesinde eşyalarınızın gümrükleme işlemi en kolay şekilde yapılmaktadır. Ancak dikkat etmeniz gereken profesyonel ekibimizle iletişime geçerek tüm işlemlerinizin eksiksiz yerine getirildiğini öğrenmeniz olumsuz durumların önüne geçemeye yarayacaktır.

Tüm özenli ve ayrıcalıklı eşya taşıma hizmetimiz sayesinde profesyonel taşınmanın keyfine varacaksınız. Yeni evinize gittiğiniz zaman ise sanki hiç taşınmamış gibi hissedeceksiniz. Bizimle eşyalarınız taşıtmanın en güzel özelliği de şüphesiz budur. En ufak ayrıntı için bile kafanızı yormadan rahatça seyahat ediyormuş gibi yolculuk yapabilirsiniz. Tüm bu üst düzey hizmet karşılığında sizden yüksek fiyatlar da istemiyoruz. Çünkü bizim için önemli olan ardımızda mutlu müşteriler bırakmaktır.

 

Yurtdışına Eşya Nakliye

Nakliye denildiği zaman akla gelen evden eve nakliye hizmetini biz başlı başında genişletmiş bulunmaktayız. Türkiye’den dünyanın her yerine evden eve nakliye hizmetimiz ile sizlere çok değerli ve eşsiz bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Eğer bizimle çalışmaya ve bu kaliteli hizmeti almaya karar verdiyseniz iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız aracılığı ile bizi arayarak tüm bilgileri edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca İnternet adresimiz üzerinden teklif formunu doldurarak size dönüş sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz için en uygun fiyatı sunacağımıza hiç şüpheniz olmasın.

Bize hangi ülkeye eşyalarınızı göndereceğiniz hakkında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda ne zaman olacağı da önemlidir. Süreyi kararlaştırdıktan sonra bir depolama hizmeti isteyip istemediğiniz hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Benzeri birçok unsur doğrultusunda görüşmemizi nihayete erdirip doğru fiyatı verebileceğiz.

Ambalajlama işlemlerimizi yaptıktan sonra da gümrükleme işlemlerini de halledip özenli ve garantili taşıma hizmetimizi gerçekleştireceğiz. Bu eşsiz deneyimi yaşayabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve bu çizgimizden asla sapmamak.

Hemen Ara