Anılarınız Türkiye'de Kalmasın - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Anılarınız Türkiye’de Kalmasın

Anılarınız Türkiye’de Kalmasın

Türkiye’den yurtdışına mobilya getirmek

İş değişikliği, evlenme, kişisel tercihler gibi sebeplerden dolayı yurt dışına taşınmak isteyenlerin (türkiyeden yurtdışına mobilya getirmek) en büyük problemlerinden biri var olan eşyalarının yurt dışına çıkarılmasıdır. Tüketiciler, havayolu, denizyolu veya karayoluyla mobilyalarını yurt dışına çıkarmanın maliyetli olduğunu düşünerek kulaktan dolma bilgilerle araştırma yapmamaktadır. Türkiye’deki eşyalarını yurt dışına taşıtmak yerine ikamet edecekleri ülkeden yeni mobilya alışverişinde bulunmak isteyen tüketiciler, döviz kuru farkını hesaba katmadan çıktıkları yolda, bütçelerini aşan mobilyalarla karşılaşmaktadır.

Ülke Dışına Taşımacılık Çok Kolay

Türkiye üzerinden yurt dışına mobilya taşımacılığı yapan firmamız, hizmet sunduğu tüm alanlarda en hızlı ve en güvenilir şekilde transfer işleminizi gerçekleştiriyor. Uygun maliyetlerle, bütçenizi yormadan tüm taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren firmamız, türkiyeden yurtdışına mobilya getirmek isteyenlere iyi fiyatlar sunarak yeniden mobilya alma derdinden kurtuluyor. Günümüze kadar yurt dışına taşınmak isteyenler Türkiye’de bulunan mobilyalarını satacak mecra ve fırsat bulamamakta, bağış yolunu seçmekteydiler. Bu da emek verilerek satın alınan mobilyaların heba olmasına sebep olmaktaydı. Gümrükleme hizmetlerinden depolama hizmetlerine kadar taşımacılıkta tüm ihtiyaçları bir arada bulunduran firmamız sayesinde türkiyeden yurtdışına mobilya taşıma çok basit hale geldi.

Özenli Paketleme ile Mobilyalar Koruma Altında

Yurt dışına yapılan transfer işlemi uzun soluklu olduğundan mobilyaların korumalı bir şekilde ambalajlanması önemlidir. Ambalajlama işlemi için ekstra efor sarf etmenize gerek bırakmayan firmamız, mobilyalarınızı evinizden teslim alarak ulaştırmak istediğiniz ülkeye, gümrük sorunu olmadan transfer edilmesini sağlamaktadır. Tüm transfer işlemlerini sizin yerinize takip eden uzman ekibimiz, aracımızın hangi noktada olduğunu mobil izleme sistemleri sayesinde sağlar. Bu sayede dilediğiniz zaman mobilyalarınızın hangi lokasyonda olduğunu görerek tahmini varış süresini belirleyebilirsiniz.

Mobilyalarla Birlikte Anılar da Kapınızda

Özenerek satın aldığınız, ailenizden miras kalan mobilyaları yurt dışına taşınırken geride bırakmak zorunda değilsiniz. Uygun fiyatlarla, güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmamızda mobilyalarınızın manevi değerlerini de koruyoruz. Farklı bir ülkede kendinizi yabancı gibi hissetmenize engel olan mobilyalarınız, sizleri evinizin sıcaklığında hissettirecektir. Mobilyaları satmak, başkasına vermek veya bir kuruma bağışlamak için yeterli zamanınız yoksa, sizinle birlikte hatıralarınızın da seyahat etmesini istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Hemen Ara