Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma hizmeti sunan Transakyel’in kapsamlı lojistik ağı bulunmaktadır. Ev eşyalarınızın Amerika’ya güvenli bir şekilde taşınması için profesyonel bir evden eve nakliye şirketi ile çalışmanız önemlidir. Transakyel, deneyimli ve uzman ekipleriyle eşyalarınızı paketleyip, hasar riskini en aza indirerek taşıma sürecini yönetirler. Ayrıca, uluslararası taşımalarda gereken tüm belge ve izin işlemlerinde de size yardımcı oluyoruz.

Bu hizmetler, müşterilerimize profesyonel bir deneyim sunmayı hedefler. Eşyalarınızın güvenliği ve hassasiyeti ön planda tutularak, özenle paketlenir ve uygun ambalaj malzemeleri kullanılır. Böylece, eşyalarınızın yolculuk sırasında herhangi bir zarar görme ihtimali minimize edilir. Taşıma süreci boyunca, personellerimiz size sürekli destek sağlayarak, olası sorunları çözmek için çaba gösterir.

 

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma Firması

Türkiye’den Amerika’ya ev taşıma firması sayesinde farklı sebeplerle Türkiye’de bulunan eşyaların Amerika’ya taşınabilmesi mümkündür. Ev eşyalarının sağlam şekilde taşınabilmesi için taşıma yapacak olan firmayı seçerken araştırma yapılması gerekir. Ev eşyası taşıyacak olan firmanın eşyaları hangi ürünler kullanarak paketlediği ve Amerika’ya eşyaların hangi yollar ile gönderileceği taşınma sürecinde araştırılması gereken konular arasındadır.

Amerika’ya ev eşyalarının taşınması sürecinde nakliye firmasının havayolu, karayolu veya deniz yolu ile taşıma yapabilmesi mümkündür. Taşıma yapacak olan firmayı araştırırken bu firmanın taşıma yöntemleri arasından hangisini kullandığı hakkında detaylı bilgiler öğrenilmelidir. Detaylı bilgilere ek olarak daha önce bu nakliye firmasını tercih ederek eşyalarını Amerika’ya göndermiş olan kişilerin yorumları da dikkate alınmalıdır. Nakliye firması hakkındaki yorumların okunması sayesinde eşyaların taşınma sürecinde zarar görüp görmediği hakkında bilgi sahibi olabilmek mümkün olur.

 

Uluslararası Türkiye Amerika Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası Türkiye Amerika ev taşıma şirketi ile kötü hava koşularında dahi eşyaların Amerika’ya ulaştırılabilmesi mümkündür. Ev taşıma işlemini gerçekleştirecek olan şirket eşyaları darbelere ve olumsuz hava koşullarına karşı paketlenmesini sağlar. Paketleme sırasında kullanılan ambalajlama ürünleri hem sıcak havaya hem de soğuk havaya karşı dayanıklı şekilde seçilir. Alanında deneyimli olan ev eşyası taşıma şirketi eşyaların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli tüm önlemleri alır.

Amerika’ya ev eşyası taşımasını gerçekleştirecek olan şirket çalışanları tarafından eşyaların paketlenmesi sağlanır. Eşyaların profesyonel kişiler tarafından paketlenmesi sayesinde eşyaların türüne uygun paketleme malzemeleri ile taşınmaya hazır hale getirilmesi sağlanır. Alanında deneyimli olan nakliye çalışanları taşıma sürecinin başlamasından önce evde hangi eşyaların taşınacağına dair müşterilerden bir liste talep ederler. Bu liste sayesinde taşınma sürecinde hangi tür eşyaların taşınacağı ve bu eşyaların taşınabilmesi için hangi paketleme ürünlerine ihtiyaç duyulduğu belirlenebilir. Taşınacak olan eşyaların belirlenmesi ve bu eşyalara uygun olan paketleme ürünlerinin nakliye firması tarafından temin edilmesi sayesinde eşyalar taşınmaya hazır hale getirilir.

Taşınma süreci stresli bir süreç olduğundan deneyimli nakliye çalışanları tarafından eşyaların paketlenmesi sayesinde taşınma süreci daha sorunsuz şekilde yürütülebilir. Taşınma sürecinin sorumsuz şekilde yürütülmemesi için ise seçilen nakliye firması ve nakliye firması çalışanlarının sahip olduğu deneyim mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Türkiye Amerika Zati Eşya Taşıma

Türkiye Amerika zati eşya taşıma hizmeti sayesinde farklı türlerde ve büyüklüklerdeki eşyaların Amerika’ya taşınabilmesi mümkün olur. Deneyimli firma çalışanları tarafından müşterilerin istekleri göz önünde bulundurularak eşyaların taşıma süreci başlatılır. Taşınma sürecinin başlatılabilmesi için nakliye firması ile eşyaları Amerika’ya taşınacak olan kişiler arasında bir taşınma sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin yapılmasının ardından nakliye firması tarafından eşyaların hangi araçlar ile taşınacağı müşterilere bildirilir. Eşyaların taşınacağı araç hakkında bilgi sahibi olmak taşınma sürecini gerçekleştiren firmanın kendi araçlarını kullanıp kullanmadığını öğrenmeye yarar. Nakliye firması tarafından Amerika’da kişilerin taşınacağı bölge hakkında detaylıca bir araştırma yapılır.

Eşyaların taşınmasını sağlayacak olan nakliye firması kişilerin Amerika’da veya İngiltere’de yaşayacağı evin nasıl bir sokakta olduğunu ve bu sokağa ne tarz araçlarla giriş yapılabileceğini araştırırlar. Bu sayede eşyaların Amerika’daki yeni eve taşınabilmesi için uygun araçların seçilmesi sağlanır. Nakliye firması Amerika’da yer alan ev hakkında araştırma yaptığı gibi Türkiye’de bulunan ev hakkında da araştırma yapar. Taşınmak isteyen kişilerin Türkiye’de nasıl bir evde oturduğu ve evde asansör bulunup bulunmadığı gibi detaylar taşınma sürecinin önemli detayları arasındadır. Evde asansör bulunmaması durumunda nakliye çalışanları tarafından taşınma sürecinin profesyonel şekilde yürütülebilmesi için asansörlü taşıma hizmeti kullanılabilir.

 

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

 

Güvenli Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşımak

Güvenli Türkiye’den Amerika’ya ev taşımak için nakliye firmaları tarafından her detay müşterilere aktarılır. Müşteriler ve nakliye firması çalışanları arasında taşınma süreci için bir plan oluşturulur. Plan oluşturulması sayesinde eşyaların hangi gün paketleneceği ve Amerika’ya hangi gün ulaştırılacağı gibi pek çok detay bu plan içerisinde yer alacaktır. Nakliye firması çalışanları tarafından plan dahilinde eşyaların paketlenmesi ve araçlara taşınması mümkün olur.

Nakliye firması çalışanları plan dahilinde taşıma sürecinin yapılabilmesi için müşterilerini eşyaların taşınmasından bir gün önce telefonla arayarak bilgilendirir. Nakliye firması tarafından eşyaların taşınacağı aracın plakası ve aracı sürecek olan kişi hakkında tüm bilgiler de müşterilere aktarılır. Nakliye firması çalışanları tarafından telefonda aktarılan saatte eşyalar taşınmaya başlanır. Taşınmayı gerçekleştirecek olan firma çalışanları eşyaların demonte hale getirilmesini ve eşyaların paketlenmesini sağlar. Paketlemelerin yapılabilmesi için eşyaların türüne uygun olan ambalajlama ürünleri seçilir ve bu sayede nakliye firmaları eşyaların sorunsuz şekilde araçlara yüklenmesini sağlar. Türkiye ve Amerika arasında uzun bir mesafe yer aldığından eşyaların taşıma sırasında zarar görmesinin engellenebilmesi için gerekli tüm güvenlik önlemleri de alınacaktır.

 

Türkiye’den Amerika’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Amerika’ya ev eşyası taşımak için nakliye firması tarafından sigorta işleminin yapılması gerekir. Türkiye’den Amerika’ya eşyaların taşınması sırasında eşyaların kırılması, kaybolması veya taşımayı yapan aracın kaza yapması gibi problemler ile karşılaşılabilir. Bu problemler nedeniyle Amerika’ya taşınacak olan kişiler maddi ve manevi olarak zarara uğrayabilirler. Nakliye firması tarafından eşyaların taşınması sürecinde zarar görmesinin engellenebilmesi için sigorta süreci yürütülür.

Türkiye’den Amerika’ya eşyaların taşınması sürecinde eşyaların sigortalanması sayesinde oluşabilecek zararların önüne geçilebilir. Amerika’ya mobilya veya diğer eşyaların taşınması sırasında sigorta işlemleri sayesinde yaşanabilecek bir olumsuzlukta müşterilerin zararı temin edilecektir. Zararların temin edilmesi sayesinde eşyaların çalınması veya kaybolması durumunda müşterilerin zararı ortadan kaldırılacaktır.

 

Türkiye Amerika Nakliye Fiyatı Ne Kadardır?

Türkiye Amerika nakliye fiyatı ne kadardır sorusu nakliye firması ile çalışmak isteyen kişiler tarafından araştırılan bir konudur. Nakliye firmaları tarafından belirlenen bir fiyat politikası vardır ve taşınmak isteyen kişiler ile bu fiyat politikası üzerinden nakliye ücreti hesaplanabilir. Nakliye ücretinin hesaplanması sırasında taşınacak eşyaların miktarı ve bu eşyaların hacimleri göz önünde bulundurur. Türkiye’den Amerika’ya taşınmak istenen eşyaların çok büyük olması ve sayısının çok fazla olması durumunda nakliye ücretleri daha yüksek olabilir.

Nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için taşınma sürecinde görev olacak firma ile iletişime geçilebilir. Firma ile iletişime geçilerek taşınacak eşyaların belirlenmesi ve bu eşyaların taşınması durumunda ne kadar ücret ödenmesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olunabilir. Amerika’ya daha uygun maliyetli şekilde taşınmak isteyen kişilerin daha az eşya ile taşıma sürecini yürütmeleri önerilir.

 

Türkiye Amerika Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye Amerika uluslararası evden eve nakliyat fiyatları taşımayı gerçekleştirecek olan firmanın deneyimine ve çalışanların sayısına bağlı olarak da değişiklik gösterir. Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan firmanın uzun yıllardır sektörde olması taşıma ücreti için daha yüksek fiyatlar talep etmesine neden olabilir. Bunun nedeni ise nakliye firmasının deneyimli olması ile taşınma sürecinde yaşanabilecek her türlü probleme karşı gerekli önlemleri almasıdır. Gerekli önlemlerin alınması sayesinde eşyaların taşınma sırasında kırılması veya çalınması gibi durumların önüne geçilebilmesi mümkün olacaktır.

Türkiye’den Amerika’ya taşınma sürecinde fiyatı etkileyen bir diğer etmen ise taşıma işlemini gerçekleştirecek kişi sayısıdır. Nakliye firması çalışanlarının sayısı arttıkça taşıma süreci için ödenmesi gereken ücret de buna bağlı olarak artış gösterir. Özellikle çok fazla eşyaya sahip olan kişiler taşınma sürecinde daha fazla nakliye çalışanına ihtiyaç duyabilir. Nakliye çalışanlarına duyulan ihtiyaç arttıkça taşınma sürecinde ödenecek olan tutarlar da buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Transakyel eşyalarının Amerika’ya hem uygun fiyatlı hem de güvenli şekilde taşınmasını isteyen kişilerin tercih etmesi gereken firmadır.

 

Transakyel Amerika Nakliyat Fiyatları Transakyel Amerika Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı 40 – 60 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 100 – 170 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı 750 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 1.700 – 2.500 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 3.000 – 4.300 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 4.100 – 6.100 €
4+1 45 m³ Eşya Taşıma Fiyatı SORUNUZ

 

Türkiye Amerika Arası Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Türkiye’den Amerika’ya Hangi Eşyalar Taşınabilir?

Türkiye’den Amerika’ya evlerde ve ofislerde bulunan tüm eşyaların taşınabilmesi mümkündür. Beyaz eşyalar, mobilyalar, oturma grupları ve elektronik cihazlar gibi tüm ürünler Amerika’ya güvenli şekilde taşınabilir.

 

Türkiye’den Amerika’ya Taşınma Sürecinin İlk Adımı Ne Olmalıdır?

Eşyaların Türkiye’den Amerika’ya taşınabilmesi için öncelikle Amerika’da yaşanacak olan evin belirlenmesi gerekir. Amerika’da yaşamak için gerekli şartları yerine getiren kişiler ev kiralama veya satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra taşınma sürecini başlatabilirler.

 

Amerika’ya Taşınırken Gümrükleme Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Amerika’ya eşyaların taşınması sürecinde tüm evrak işleri ve gümrük işlemleri nakliye firması tarafından gerçekleştirilir.

 

Amerika’ya Eşyalar Kaç Günde Taşınır?

Türkiye’den Amerika’ya eşyalar minimum 10 günde taşınabilir.

 

Taşınma Sürecinde Nakliye Firması Neden Önemlidir?

Taşınma sürecinde nakliye firması ile çalışılması durumunda taşınma sürecinin daha profesyonel şekilde yürütülmesi sağlanır. Ayrıca oluşabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi ve gümrükleme işlemlerinin yapılabilmesi için de nakliye firmasından hizmet almakta fayda vardır.

WhatsApp chat
Hemen Ara / Call Now