Uluslararası Nakliyatta Kaliteli Hizmet - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Nakliyatta Kaliteli Hizmet

Uluslararası Nakliyatta Kaliteli Hizmet

Uluslararası Nakliyatta Kaliteli Hizmet

Uluslararası taşımacılığın gerçekleştirilmesi çok titiz ve pek çok kuralı içinde barındıran bir hizmettir. Normal taşımacılığın güçlüğü yanı sıra ülkelere göre değişen kurallarda bu hizmetin zorluğunu artırmaktadır. Bu zorluklar profesyonel taşımacı ve uluslararası nakliyat işlemi yapan kişiler sayesinde aşılabilmektedir. Transakyel olarak bu sektörde taşıma, gümrükleme işlemleri için alanında uzman kişilerle çalışarak sorunsuz hizmet üretiyoruz.

En Önemli Nokta Taşıma Planlaması

Taşıma işine başlamadan önce gidilecek ülke, geçilecek ülkeler, gümrük prosedürleri, gerekli olan araçlar konusunda ayrıntılı planlama yapılmaktadır. Taşımaya konu olan eşyalar bu planlama dâhilinde taşınacak eşyalar paketlenmekte, dokümanlar bu doğrultuda hazırlanarak herhangi bir problem yaşanmasının önüne geçilmektedir. Uluslararası nakliyat konusunda uzun yılların deneyimi ve güncel gümrükleme prosedürlerini yakından takip eden ekibi ile taşıma faaliyetini başarılı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Uluslararası Nakliyat Paketleme Standartları

Paketleme yurtdışına çıkış, geçilecek ülkelerin uygulamaları ve hedef ülkenin gümrükleme işlemleri dikkate alınarak yapılmaktadır. Bu hususlara dikkat edilmemesi eşyaların her defasında yeniden açılıp beyan edilmesine, zarar görmesine veya cezaya tabi tutulmasına hatta gümrükten geçememesine neden olabilmektedir. Uluslararası nakliyat konusunda uzman personel planlama safhasında tüm ayrıntıları düşünerek paketleme faaliyetini yapmaktadır. Böylelikle herhangi bir gecikme, zarar doğması, ceza yaptırımına maruz kalma gibi can sıkan durumlarla karşılaşılmasının önüne geçilmektedir.

Paketleme ekibine bu konuda sürekli eğitim verilerek gerek taşınma esnasında gerekse eşyaların yüklenip boşaltılma esnasında herhangi bir hasara uğramasının önüne geçilmektedir. Paketleme sonrasında gümrük işlemleri nedeniyle malzemelerin gruplanması gerekmesi durumunda bazı malzemelerin gümrüklerde beyan edilmek için gösterilmesi de titizlikle yapılarak araç yerleşim planı yapılmaktadır. Bu sayede gerekmesi halinde kısa sürede beyan işlemi gerçekleşmekte malzemelerde alınıp bırakılma esnasında zarar görmemesi sağlanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir zarara uğramadan taşınılan ülkeye nakliyatı sağlanır.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyatta fiyatlar oldukça değişkenlik gösteren hususlardandır. Bu aşamada kat edilecek yol, geçilecek ülkelerde yapılması gereken harcamalar, gümrük harcamaları fiyatlandırmaya etki eden faktörlerdendir. Fiyatlandırma konusunda çok düşük verilecek fiyatlar ise karşılaşılacak sorunların habercisi olabilmektedir. Transakyel olarak bu sektördeki tecrübemizi işimize yansıtarak en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti üretiyoruz.

Hemen Ara

WhatsApp WhatsApp'dan Bize Yazın