Eşya Taşıma Hizmetlerimiz - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Eşya Taşıma Hizmetlerimiz

Eşya Taşıma Hizmetlerimiz

Eşya Taşıma Seçeneklerimiz

Kara yolu taşımacılığı eşya taşıma hizmetlerimiz içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Eşyalarını kişisel ve kurumsal bazda, hızlı, dinamik ve güvenli bir şekilde taşıtmak isteyen herkes firmamızın hizmetlerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirler. Bununla birlikte yılların içinde kazandığımız deneyim ile birlikte sizlere kaliteli ve güvence dolu eşya taşıma hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

 

Özel ambalajlarımız ve koruma kaplarımız ile birlikte eşyalarınız hiçbir zarar görmeden bir adresten bir adrese taşınmaktadır. Kara yolu taşımacılığında sizlere sunduğumuz iki seçenek mevcuttur. Bunlardan ilkini parsiyel ikincisini ise komple hizmetler oluşturuyor. Bunun dışında isteyen ve talep edenler için deniz yolu taşımacılığı hizmetlerini ve vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz uluslararası bir arenada sizlere sunulmaktadır. Ayrıca bu hizmetlerimizin bünyesinde door to door hizmetlerimiz de mevcuttur. Kapıdan aldığımız eşyaları yine kapıya kadar götürmekte; sorunsuz taşımacılığın tüm ayrıcalıklarını bizimle çalışan ve de çalışmak isteyen müşterilerimize aktarıyoruz.

 

Aynı zamanda liman içlerine de taşımacılık hizmeti isteyen müşterilerimize bu yönde hizmet vermekteyiz. Taşımacılık alanında tamamen öncü ve deneyimli olan firmamız sizlere ek olarak hava yolu taşımacılık hizmetlerini de aynı güven ve hız içerisinde vermekte. İstediğiniz adrese istediğiniz sürede doğru hamleler ve paketleme yöntemleri ile birlikte ek hizmet vermekteyiz. Bizimle çalışmak isteyen tüm kişiler ve kurumlar ister kara yolu, ister deniz yolu ister hava yolu seçenekleri arasından istediğini tercih edip bizimle iletişime geçebilir.

 

Diğer Taşıma ve Depolama Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında depolama seçeneklerimiz de mevcuttur. Her depo alanımızda 7 gün 24 saat güvenlik personelleri bulunmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz sürede güvenli bir şekilde muhafaza etmek için bizimle telefon ve de mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Son olarak gümrükleme hizmetlerini de en hızlı ve ucuz yoldan almak isteyen müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz.

Hemen Ara

WhatsApp WhatsApp'dan Bize Yazın