Güvenilir Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Güvenilir Zati Eşya Taşımacılığı

Güvenilir Zati Eşya Taşımacılığı

Eşya Taşıma Hizmetleri ve Önemi

Taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübeyi, günümüz teknolojisi ile birleştirerek hizmetinize sunan zati eşya taşıma ekibi olarak yedi gün yirmi dört saat bizlere ulaşabilirsiniz. Yaptığı hizmetin ehemmiyetinin farkında olan ekibimiz en küçük araç gereçlerden, en büyük eşyalara kadar usulüne uygun olarak güvenli bir şekilde nakliye hizmeti verebilmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın her noktasına hizmet veren ekibimize, kurumsal web sitemizi kullanarak da başvurabilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında yok yok. Asansörlü iş makinesi hizmeti, eşya kutulama ve ambalaj hizmetleri, parçalı eşyaların sökülmesi ve varış noktasında tekrar montajlanması gibi bir nakliye şirketinden beklendiğiniz ne kadar hizmet varsa zati eşya taşımacılığı firmasında bulabilirsiniz.

Bütçenize Dost Sürekli Hizmet ve Hizmet Sigortası

Nakliye hizmetlerinde güvenli taşımacılık kavramının yanı sıra bütçenizi koruyacak fiyat tarifeleri de son derece önemlidir. Hem şehirler arası, hem de uluslararası taşımacılık hizmetleri formalitelerine uygun bir şekilde sorunsuz ve daha az maliyetle uzman ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Randevulu çalışma sistemi sayesinde belirlenen tarih ve saat aralığına sadık kalınarak müşterilerin mağdur olmasının önüne geçilir.

Sizin değerli olan her şet bizim için de önemlidir. Kırılıp çizilmesine ihtimam gösterdiğiniz her şey ekstra titizlikle taşınarak varış noktasına sıkıntısız bir şekilde teslim edilir. Bizden alacağınız tüm hizmetler sözleşme akdine bağlı kalınarak yerine getirilir ve hizmet sigortasına tabidir. Taşıma için gerekli olan nakliye araç gereçleri, insan gücü ve paketleme için gerekli olan tüm ambalaj ve kutular da firmamız tarafından temin edilmektedir.

Hizmet Çeşitliliğimiz ve Diğer Faaliyetler

Hizmetlerimiz arasında evden eve, ilden ile, ülkeler arası eşya taşımacılığının yanında depolama ve kurumsal lojistik tedariki de yer almaktadır. Böylece ticari anlamda elinizin altında güvenli bir şekilde muhafaza etmek istediğiniz tüm eşya, makine ve teçhizatlarınızı da firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Kurumsal sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak zati eşya taşıma şirketimizin danışmanlık birimlerine ulaşabilirsiniz. Randevu almak hizmet bilgisi edinmek ve tarih değişikliği tüm talepleriniz için de sayfamızı kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız, referans bilgilerimiz ve zati eşya taşımacılığı sektörüne ait nakliye araçlarımız konusunda detaylı bilgi için de sitemize göz atabilirsiniz.

Hemen Ara