Yurtdışına Eşya Taşıma Hizmetleri - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına Eşya Taşıma Hizmetleri

Yurtdışına Eşya Taşıma Hizmetleri

Yüksek Standartlarda Yurt Dışı Eşya Taşıma Hizmetleri

Yurtdışına eşya taşıma hizmetlerimiz kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı olmak üzere 3 ana grupta toplanır. Ayrıca depolama, gümrükleme hizmetlerimiz de

bulunmaktadır. Global dünya da artık yurt için de olduğu gibi artık yurt dışına da eşya götürmek artık çok kolay.

Motorlu taşıtlarınızın uluslararası taşımacılığı ve gümrük işlemleri, Ambalaj, montaj ve demontaj işlemleri, Kişisel eşya taşımacılığı, ağır yük ve proje taşımacılığı, express yük taşımacılığı kısacası Dış ticaretinizi ilgilendiren ve tüm detaylı gümrükleme işlemlerinizi sizi yormadan gerçekleştiriyor ve istediğiniz yere taşıma işlemleri ile tamamlıyoruz. Evinizden ya da iş yerinizden siz yorulmadan tüm eşyalarınızı mükemmeliyetçi bir sistem kurarak istediğiniz ülkeye sağlıklı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

 Kara Taşımacılığı

Konforlu ve oldukça geniş araçlarımızla yurtdışına eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz

 Deniz Taşımacılığı

Sınır tanımayan hizmet anlayışımız ile deniz yolu ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Taşımanın yanı sıra limanlarda liman içi hizmetleri de vermekteyiz.

 Hava Taşımacılığı

Müşterilerimizden gelen kısa sürede ulaşması gereken gönderiler ivedilikle doğru adrese tarafımızca ulaştırılacaktır.

 Depolama Hizmetleri

Eşyalarınızın yerleşmesi konusunda henüz hazır değilseniz veya evinizde hala eksikleriniz mevcut ise biz sizin yerinize eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz ve tamamen kuru bir ortamda sürekli güvenliği takip edilen depolama alanı sağlamaktayız. Depolama alanlarımız yüksek standartta konfor içermektedir.

 

 Gümrükleme Hizmetlerimiz

Tek başınıza gümrük işlemleri ile uğraşmak ve prosedürü takip etmek zor bir iştir biz sizin yerinize tüm ev eşyalarının ve değerli eşyalarınız tüm gümrük işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaktayız. Eşyalarınızın deniz, hava ve kara kargo gümrük noktalarına ulaştığında 2 işgünü içerisinde tüm gümrük işlemleri tamamlanmış olacaktır. Size düşen sadece size atanan yetkili kişilere istenen evrakları göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Firmamızın İstanbul, Bursa ve Batum olmak üzere şubelerimiz bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden fiyat teklifi formunu doldurarak bizden teklifleriniz için geri dönüşler isteyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden bizim ile ilgili tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca referanslarımız arasında ülkemizin saygın firmaları mevcut olup detaylara yine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Gözünüzde büyütmeden bir tık uzağınızda bizi seçtiğinizde hiçbir zorlu yaşamadan yüksek konfor ve güven ile taşınmanın kolaylığını yaşayacağınızı biz garanti ediyoruz.

Hemen Ara