Uluslararası Taşımacılık - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılıkta Yeni Dönem

Dünya’nın her yerine uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmamız, mesafeleri sizler için yok etmektedir. 30 yıllı aşkın bir geçmişe sahip olan Transakyel Uluslararası Taşımacılık, seçkin hizmetleri ile uluslararası taşımacılık alanında ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Dünya standartlarında sunulan hizmetlerimiz için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

 Uluslararası Nakliye Sektörünün Öncüsü

           Uluslararası taşımacılık sektöründe dünya markası olma yolunda ilerleyen firmamız, kaliteli ve profesyonel çalışmaları ile bu hedefine ulaşmaktadır. Çok ciddi yollar kat eden taşımacılık firmamız, yurt dışı şirketleri ile işbirliği yaparak Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti vermektedir.

Misyonumuzun gereklerini uygulayarak hedeflerimize kısa sürede ulaşmayı başardık. Hem personellerimizi hem de hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde geliştirdik ve dünya ülkeleri ile Türkiye arasında bir köprü görevi üstlendik.

 

 Deneyimlerimizden Faydalanın

30 yılı aşan bir geçmişimiz ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede çözümlüyoruz. Eşyalarınızın sağlam bir şekilde dünyanın diğer ucuna ulaşmasını istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Taşımacılığın temelini oluşturan hizmetleri profesyonel bir şekilde sunan ekibimiz, kaliteli organizasyon ve planlama hizmetleri ile hedeflenen sürede eşyalarınızın yerine ulaşmasını sağlar. Türkiye’yi dünyaya ulaştırma konusunda usta olan Traksanyel, entegre bir ağ oluşturarak her türlü eşyanızın taşınmasını sağlar.

Firmamız taşıma aşamasında yükünüzün ağırlığına, teslim edilecek mesafesine ve türüne bakmaksızın tüm faaliyetlerinizi aynı şekilde başından sonuna doğru takip eder. Bu sayede eşyalarınızın verilen adrese hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlar.

 

 Taşımacılık Çeşitlerimiz

Firmamız tarafından kaliteli olarak sunulan uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığı olarak farklı kategorilere ayrılır. Yurtdışındaki birçok ülkeye gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarımız ile işlerinizin aksamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Karayolu taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında komple ve parsiyel sevkiyatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek liman içi ve door to door hizmetlerini verdiğimiz denizyolu taşımacılığı alanında da başarılı çalışmalara imza attık.

Gönderilerinin çok daha hızlı bir şekilde istenen adreste olmasını talep eden müşterilerimize havayolu yöntemi ile taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Dünyanın her köşesindeki limanlara ve adreslere teslimat gerçekleştiriyoruz.

Firmamız depolama ve gümrükleme hizmetleri de vermektedir. Sizlerde uluslararası taşımacılık alanında deneyimli bir ekip ve kaliteli hizmetler ile tanışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara