Türkiye'den Fransa'ya Eşya Taşıma - Transakyel Taşımacılık

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma

30 yıllık tecrübemiz ile Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma hizmeti ve uluslararası taşımacılık konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Firmamız; depolama, tedarik zinciri, uluslararası ticaret, ilgili mevzuat, dış ticaret ve gümrük gibi birçok entegre çalışmalar ile lojistik hizmeti sunmaktadır. Global taşımacılık alanında, ihtiyaçlara yönelik, çözüm odaklı çalışma prensibimizle tüm ihtiyaçlara zamanında karşılık vermek adına çok çalışıyoruz. Yeniliklere açık, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, son teknoloji ile üretilmiş tam donanımlı araçlarımızı güvenle hizmetinize sunuyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma Nedir?

Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma halinde, en değerli alışkanlıklarınız olan eşyalarınızı da yanınızda götürmek istemeniz en doğal hakkınızdır. Siz değerli müşterilerimizin, ülke sınırları içerisinde taşıma hizmetine ihtiyaç duyduğu gibi, uluslararası taşımacılık yönündeki taleplerinize de karşılık vermekteyiz.

Türkiye'den Fransa'ya Eşya Taşıma

Bu anlamda birçok kişi, eşyalarını geride bırakmak durumunda kalmıştır. Seyahat ve başka ülkede yaşama özgürlüğü her bireyin hakkıdır. Biz bu hususta eşyalarınızı ulusal taşımacılık kurallarında olduğu gibi komple, parsiyel, proje ya da ağır nakliyat seçenekleri ile taşıyoruz. Kara yolu taşımacılığında sizlere sunduğumuz hizmetler arasında güvenlik en ön sıradadır.

Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden, dilediğiniz noktaya teslim ediyoruz. 30 yıl süresince yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmetimizi güvenle gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti sonucu aldığımız tavsiyeler neticesinde, her geçen gün müşteri ağımızı genişletiyoruz.

Yurtdışında birçok ülke arasında Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma hizmetini gerçekleştiren en iyi lojistik firması arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Taşıma seçeneklerimiz arasında; denizyolu, havayolu, karayolu gibi yollar sunmaktayız.

Fransa’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ya da Türkiye’de yaşam isteyen her birey için taşınma kolaylığı sunuyoruz. Elinizi dahi sürmeden gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetinde, çantanızı alıp yeni evinizde bizleri bekliyorsunuz. Fransa’dan Türkiye’ye taşınırken tüm depolama, gümrükleme, International Moving hizmetini sizlere sunuyoruz. Hiçbir strese girmeden taşınmanın verdiği o heyecanı hiç yitirmeyin istiyoruz.

Denizyolu ile taşınma halinde; door to door, liman içi hizmetimizle taşımaya yeni bir soluk getirdik. Yıllardır taşıma alanımızı denizyoluna taşıyarak sizlere kolaylık sunuyoruz. Eşyalarınız arasında ivedi olarak ulaşmak istediğiniz materyaller olabilir. Dilediğiniz eşyayı Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma hizmetimizle daha hızlı ulaştırmak adına, havayolu kargo imkanını sunuyoruz. Belirlediğiniz adres ya da limana güvenli gönderim sağlıyoruz.

Depolama hizmetimizde; özellikle yurt içinde ve yurtdışında çalışan müşterilerimiz için uyguladığımız bir yöntemdir. Çalışma görev süreleri, taşınma süresine uymayan müşterilerimizin eşyalarını güvenle saklıyoruz. Kafanız rahat bir şekilde görevinizi yaparken, biz eşyalarınızı yeni evinize getirmek adına sizden sadece onay bekliyoruz.

Depolama hususunda eşyalarınız 7/24 güvenliği olan, ısı yalıtımına sahip, nem ve rutubetten uzak depolarımızda muhafaza ediliyor. Talep ettiğiniz an depodan güvenle alınan eşyalarınızı dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Gümrükleme hizmetimiz; evcil hayvan, sanat eseri, diplomatik kargo, motorlu araç ve hafif ticari yükünüzü, profesyonel gümrük müşavirliklerimizin kontrolünde olmak kaydı ile gümrükleme işlemini yapıyoruz. Gümrükleme sürecine göre; Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma yöntemi havayolu kargo, denizyolu ve karayolu ile ülkeye ulaşan eşyaların gümrükleme işlemi 2 iş gününde tamamlanmaktadır.

Gümrüğe takılma ya da bekleme ihtimaline karşın, masraf ödememek adına bizimle iletişime geçmeli ve evrak kontrolünüzü yapmalısınız. İnternational moving hizmetimiz; eşyalarınızın tek tek ambalajlanması ve paketlenmesi ile çalışanlara kolaylık sağlıyoruz. Taşınma zahmetini, yükünüz ve stresini üzerinizden alarak, kalan işlerinizi gönül rahatlığıyla halletmenizi sağlıyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Türkiye’den Fransa’ya ya da Fransa’dan Türkiye’ye taşınmak adına fiyatlandırmamız değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma politikamızı belirlerken bazı etkenleri göz önünde bulunduruyoruz.

Taşınacak ülke, taşınacak yol türü, kargo hizmeti, depolama hizmeti, gümrük hizmeti, eşya büyüklüğü, taşınacak yük türü, mesafe gibi birçok detay öncelikle belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. Sizlere Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma adına fiyat verirken bütçenizi aşmadan, eşyalarınızdan vazgeçmek zorunda kalmadan makul bir seviye belirliyoruz.

Yapılacak her işlemde maliyet hesaplaması yapıyoruz ve sizleri karar aşamasında bırakmıyoruz. Ülkelerarası taşınma fikri birçok müşterimizi korkutur. Bunun nedeni birçok taşımacılık fiyatlandırmasında yapılan, taşınacak eşya maliyetinin, taşınma maliyetine yakın tutar olmasından kaynaklanıyor.

Böyle bir durumda eşyalarını ve anılarını olduğu yerde bırakıp eşyalarına veda ediyorlar. Biz her eşyanızın sizde bıraktığı manevi hissiyatın farkındayız. Artık Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma konusunda aklınızı rakamlar değil hayaller meşgul edecek.

Türkiye’den Hollanda’ya Eşya Taşıma hizmetimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara