Uluslararası Taşımacılıkta Sınır Yok - Transakyel Uluslararası Nakliyat - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılıkta Sınır Yok

Uluslararası Taşımacılıkta Sınır Yok

Mobilyalarınız Artık Güvende

Hafif ve ağır tüm mobilyaları güven içerisinde nakliye edilmesini sağlayan yurtdışı eşya taşıma hizmetimiz çok kapsamlıdır. Firma hizmetlerimiz ile artık eşyaların akıbetini düşünmeden yurt dışına çıkma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Transfer edilmesini istediğiniz mobilyaları evinizden alıyor ve özenle paketliyoruz. Kava kanallı paketleme servisimiz her bir objeyi özenle paketleyerek olası bir çarpma durumunda zarar görmelerini engelliyor. yurtdışı ev taşıma işlemlerini sorunsuzca tamamlayan firmamız, GPS sistemi sayesinde aracın takip edilmesini sağlıyor. Size verilen kodla aracın hangi lokasyonda bulunduğunu kolayca görebilirsiniz. Böylece aracın tahmini varış süresini belirleyebilirsiniz.

 

Uluslararası Taşımacılıkta Sınır Yok

Türkiye’den yurt dışına süreli veya süresiz olarak taşınanların en büyük sorunu eşyalardır. Büyük bir emek sonucunda alınan eşyaların Türkiye’de kalıp kalmayacağı her zaman sorun olmuştur. Nakliye masraflarının yanı sıra eşyaların kırılma riski de bulunur. Nakliye firmalarının ürünleri zamanında teslim etmeme ihtimali ise insanları yeni eşya almaya yöneltmiştir.

 

Mobilyalar Yeni Yaşamınızda da Yanınızda

Yurt dışına taşınma kararı alanların, yanlarında yıllardır kullandığı özel eşyaları da götürmesi kişiye psikolojik destek sağlar. Evinizden alınarak dünyanın öbür ucuna sorunsuzca teslim edilen eşyalar, ikamet edeceğiniz yeni ülkede sizlere büyük kolaylık sağlar. Ülkeye alışma sürecinizi kolaylaştıran mobilyalar aynı zamanda bütçenizden de tasarruf etmenizi sağlar. İkamet edeceğiniz ülkenin para birimi Türk lirasından yüksek olduğunda, mobilya masrafları da aynı oranda artacaktır. Türk lirası cinsinden ödemenin alındığı firmamızda, çok uygun fiyatlarla transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle yeni mobilyalar almak zorunda kalmaz ve bütçenizi optimize edebilirsiniz.

 

Yılların Tecrübesiyle Tüm Yollarda İmzamız Var

Sektördeki yarım asra yaklaşan tecrübemizle uluslararası nakliyatta uzmanlaşan firmamız, hızlı teslimatlar için de yanınızdadır. Sadece karayolu değil; havayolu ve denizyolu taşımacılığında da hizmet veren firmamız sayesinde eşyalarınız sizin belirlediğiniz tarihte teslim edilir. En hızlı ve en güvenilir taşımacılık kollarıyla kusursuz hizmet veren firmamızda gümrük işlemleri de tarafımızca takip edilir. Böylelikle zamanınız ve enerjiniz size kalır. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için web sitemizden online teklif alabilir, yeni fırsatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Alacağınız fiyatla diğer markalar ile karşılaştırma yaptığınızda farkımızı göreceksiniz.

Hemen Ara