Deneyimli Kadro İle Hollandaya Eşya Taşıma Hizmeti - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Deneyimli Kadro İle Hollandaya Eşya Taşıma Hizmeti

Deneyimli Kadro İle Hollandaya Eşya Taşıma Hizmeti

Deneyimli Kadro İle Hollanda’ya Eşya Taşıma Hizmeti

Yaklaşık 30 yıldan beri kesintisiz olarak hizmet vermekte olan firmamız hollandaya eşya taşıma, kıtalar arası nakliye işlemlerini sunmaktadır. Dünyanın pek çok farklı ülkesi için gerçekleştirmiş olduğumu taşıma hizmetlerini Hollanda’ya eşya taşıma işlemleri ile çeşitlendirmekteyiz. Özellikle büyük ve ağır ürün ya da malzemeler için yaygın olarak tercih edilmekte olan hizmetlerimizde, ürünlere zarar gelmemesi adına farklı yöntemler sağlanmaktadır.

Ticaret yapan ve bu ticaretlerde, Hollanda’nın farklı bölgelerine zamanında ulaştırılması gereken durumlarda, bizleri tercih edebilir ve sorunsuz olarak ürün ya da malzemelerin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Deniz, kara ve hava yolu üzerinden sağlamış olduğumuz hollandaya eşya taşıma hizmetlerinde, karayolu taşımacılığı sırasında gümrük hizmetlerini de özel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Hangi Ürünler İçin Taşıma Hizmetleri Sunulmaktadır?

Daha çok iş alanında kariyer yapmak isteyen kişiler için oldukça yaygın olarak tercih edilmekte olan hizmetlerimizde ev eşya ürünleri, ticaret amaçlı üretilen ürünler, teknoloji cihazları. Sanayi makineleri ve dolap gibi akla gelebilecek olan her çeşit ürün için taşıma hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Dünyanın çeşitli bölgesi için sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri, Hollanda içinde geçerli olmaktadır. Bunun yanı sıra Hollanda’dan Türkiye’ye eşya taşıma işlemleri de kaliteli çözümler ile gerçekleştirilmektedir. Söz konusu olan eşya ve malzemelerin taşınabilmesinin yanı sıra birbirinden farklı ülkelerde yer alan şube ve alanlarımızda özel olarak depolanması işlemleri de mümkün olmaktadır. Buna göre belirli süreler için kiralama olarak da adlandırılabilen bu hizmetler sayesinde. Ürün ya da eşyalarınıza zarar gelmeden korunaklı alanlarda tutulması sağlanmaktadır.

Depolama Hizmetlerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

İstanbul, Batum ve Bursa bölgelerinde yer alan şubelerimizin yanı sıra hollandadan türkiyeye eşya taşıma işlemleri sonrasında, korunması ve belirli süreler içerisinde bekletilmesi gereken ürün ya da eşyaların saklanması amacı ile kullandığımız alanlar bulunmaktadır. Söz konusu olan ürün ve malzemelerin boyutları, ağırlıkları ve depolanacak olan süre çeşitlerine göre değişmekte olan depolama hizmet fiyatlarında indirim ve kampanyalar da yapılabilmektedir.

Genel olarak taşıma üzerine hizmet veren firmamız bunun yanı sıra eşya ve ürünlerin güvenliğinden sorumlu olmakta ve depolama ayrıcalıklarını da müşteriler için gerçekleştirmekteyiz. Site adresi üzerinden iletişime geçebilir ve taşıma ya da depolama hizmetleri için en doğru fiyat listesine erişebilirsiniz.

Hemen Ara