Bireysel ve Ev Eşyası Taşıma Yapan Firmalar - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Bireysel ve Ev Eşyası Taşıma Yapan Firmalar

Bireysel ve Ev Eşyası Taşıma Yapan Firmalar

Ev ve iş yerlerinde en önemli problemlerden birisi taşınma sırasında eşyaların güvenli bir şekilde aktarımının ev eşyası taşıma yapılmasıdır. Böyle durumlarda tek başına hareket etmek, zarar vermeden ve hızlı bir şekilde nakliye yapmak hem zor hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Ayrıca gerekli olan araç-gereci temin etmek, akraba ve arkadaşlardan yardım almak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu konuda yapılması en pratik çözüm ise imkânlar doğrultusunda bir nakliye şirketi ile anlaşmak olmaktadır.

Bireysel eşya taşıma ile ilgili gerek internet ortamında, gerek gazetelerde gerekse de afiş ve broşürlerde birçok ilan bulunmaktadır.

Ev taşıma yapan firmalar

Sahip oldukları araç-gereç ve ekipmanlar sayesinde ürünleriniz kırılma, çizilme, deforme olma gibi durumlara maruz kalmamakta; kaliteli malzemelerden elde edilen ambalajlama ve paketleme sistemi sayesinde güvenli bir şekilde korunmaktadır. Ayrıca birçok firma, nakliyesinde güçlük çekilen ağır, geniş yer kaplayan ve son derece değerli olan malzemelerin rahat olarak aktarılmasına olanak tanıyan asansörlü araçlara sahip olmakta, bu tarz durumlarda özellikle de üst katlardan ürünlerin kolaylıkla aktarılarak zaman kazanılmasına olanak tanımaktadır.

 

Güvenlik Garantisi

Kapıdan kapıya aktarım kolaylığı sayesinde hiçbir ekstra zaman kaybına ve maliyete yol açılmamakta, hızlı bir şekilde istenilen noktaya kişisel eşya taşıma yapılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi nakliye konusunda verilen taahhütler olmaktadır. Bazı şirketler işlem gerçekleştirilmeden önce eşyaların sağlıklı bir şekilde aktarılacağına dair sözleşme imzalatmakta bazıları ise aktarım boyunca her türlü aksi duruma karşı sigorta uygulamasında bulunmaktadır.

 

Bütçeye ve Mesafeye Göre Fiyatlar

Türkiye’nin dört bir yanına nakliyecilik hizmeti veren firmalar götürülecek mesafeye göre de fiyat belirlemektedir. Bu ücretlere çoğu zaman işçi ücretleri, yol masrafları, ambalaj ve paketleme malzemelerinin ücretleri, sigorta masrafları dahil olmaktadır. Bu tarz nakliyat şirketleri ile çalışılmak istenir ise internet üzerinden veya telefon ile iletişime geçilerek fiyat teklifi alınabilmekte, yapılacak işin detayları hakkında bilgi edinilebilmektedir.

Bazı şirketler ödemeleri peşin olarak almakta iken bazıları ise bir kısmını peşin, bir kısmını ise iş bitince almaktadır. Kredi kartı ile çalışanlar da bulunmakla birlikte çok fazla tercih edilmeyen bir ödeme yöntemi olarak görülmektedir.

Hemen Ara