Zati Eşya - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı - Uluslararası Nakliyat , Avrupa Zati Eşya Taşımacılığı

Zati Eşya

Zati Eşya

TAŞIMACILIK YAPILAN ÜLKELER

Avrupa’da bulunan İngiltere, Fransa, Hollanda, İsveç, Norveç Danimarka, İtalya, Arnavutluk, Polonya, Romanya gibi ülkelerin yanı sıra; İran, Gürcistan gibi sınır ülkelerine ve limanı bulunan diğer deniz aşırı ülkelere yurtdışı taşıma yapılmaktadır. Gümrüğe geldiği zaman rahatlıkla geçebilecek şekilde paketleme yapılmaktadır.

Evden eve eşya taşımacılığının yanı sıra yurt dışına ve çeşitli ülkeler arasına da eşya taşımakta olan firmamız gümrük ve paketleme ücretleriyle birlikte makul fiyatlar sunmaktadır. Avrupa ülkelerinin neredeyse tamamına ve Türkiye’nin güzergahına dahil olan pek çok ülkeye zati eşya taşıma işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyalar güvenle ve özenle paketlenerek nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Zati Eşya

Hizmet verilirken kamyon kapıya kadar getirilerek özenle paketleme yapılmakta ve itinayla kamyona ve konteynere yerleştirilmektedir. Eşyalar uzun yolculuğa dayanabilecek standartta ve tamamı personelimiz tarafından paketlenmektedir. Herhangi bir sorun çıkması ve zarar yaşanması durumunda firmamız mesuliyet kabul etmekte ve zararı karşılama adına müşterilerine garanti vermektedir.

 

GÜMRÜK İŞLEMLERİ

Türkiye’den gümrük giriş ve çıkış işlemleri başta İstanbul olmak üzere profesyonel ekip tarafından tamamlanarak yolculuk başlar. Yurt dışında varılmak istenen ülkeye ulaştırılan eşyalar teker teker açılarak kurulur ve eve tekrar yerleştirilir. Eşyalar yıpranmadan ulaştırılır ve yıpranmadan tekrar kurularak zati eşya taşımacılığı yapılır.

 

BAŞVURU VE HİZMETLER

Firmamızın internet sitesi bulunmaktadır. Bu anlamda yurtdışı taşıma hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler iletişim numarasından firmamızı arayarak iletişime geçebilirler. Gidilecek ülke hakkında bilgi verip randevu alınır. Randevu saati ve tarihi ayarlandıktan sonra gereken işlemler tamamlanır.

Eşyalar paketlenip taşınırken, ağırlıklarından sayısına varana kadar her şey elektronik ortamda saklanır. Sonuç olarak gümrük ücretleri de eklenerek en uygun fiyatlar çıkarılır. Paketleme işlemi sırasında kullanılan malzemeler standartlara uygun şekilde sağlamdır. Malzemelerin kalitesi oldukça yüksek ve garantilidir. Cam ve kırılacak olan eşyaların paketlerine gerekli İngilizce uyarılar yapıştırılarak paketleme işlemi tamamlanır. Firmamız yurtdışı ev eşyası taşıma konusunda elinden gelenin en iyisini göstermektedir. Eşyalar özenle ve güvenle teslim edilmektedir.

 

DEPOLARDA EŞYA SAKLAMA

Firmamız eşyaları gerektiği zaman korunaklı ve 7 gün 24 saat kamera sistemi ile izlenen depolarımızda muhafaza edilmektedir. Belli bir gün ve saat belirtilerek eşyalar korunabilir ve gerektiğinde teslim alınır. Böylece yurtdışı ev eşyası tüm güvenlik önlemleri gözetilerek saklanmaktadır.

Hemen Ara